Seven Deadly Sins
Hoogmoed, hebzucht, wellust, afgunst, vraatzucht, woede en luiheid: Winternachten vroeg zeven auteurs om er een nieuwe tekst over te schrijven. Dick van der Harst componeerde er muziek bij.
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 16 januari 2016 22:15 tot 23:05 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - Zaal 1 |
| Prijs | € 28,50 (UITpas: € 25,-; CJP/Studenten/Ooievaarspas: € 14,25) |
Hoogmoed, hebzucht, wellust, afgunst, vraatzucht, woede en luiheid: de zeven hoofdzonden zijn niet weg te denken uit literatuur, film en beeldende kunst. Winternachten vroeg een schare van zeven auteurs om er elk eentje te kiezen en er een nieuwe tekst over te schrijven. Vanavond hoort u zondige verhalen uit binnen- en buitenland en Dick van der Harst componeerde er muziek bij. Een superbe literair-muzikaal programma om gulzig naar te luisteren. José Eduardo Agualusa, Slavenka Drakulić, Mira Feticu, Petina Gappah, Daan Heerma van Voss, Andrej Koerkov en Neel Mukherjee lezen in hun eigen taal, de vertaling in het Engels en Nederlands wordt simultaan geprojecteerd.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.