VPRO De Avonden - live vanuit Winternachten
Uit Curaçao laat-debutant Erich Zielinski, uit Zuid-Afrika dichteres Diana Ferrus en uit Nederland dichter Alfred Schaffer en schrijver Thomas Verbogt: voordracht en gesprekken met Wim Brands en Roel Bentz van den Bergh. Met muziek van Jan Klug. Nederlands/Afrikaanstalig.
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 21 januari 2005 21:35 tot 23:00 uur |
|---|---|
| Locatie | Filmhuis - zaal 5 |
| Prijs | € 22,50 (Uitpas € 21,- CJP/studentenkaart/ooievaarspas € 11,25) |
In het tweede uur van deze live uitzending vanuit Winternachten, presenteren Wim Brands en Roel Bentz van den Berg de Nederlandse dichter Alfred Schaffer, de Curaçaose laat-debutant Erich Zielinski, de Zuid-Afrikaanse dichteres Diana Ferrus en de Nederlandse schrijver Thomas Verbogt. Zielinksi spreekt over zijn veelgeprezen roman De Engelenbron, Ferrus draagt haar Afrikaanstalige poëzie voor, en Alfred Schaffer - sinds gisteren geremigreerd uit Zuid-Afrika - brengt enkele van zijn gedichten. Met muziek van Jan Klug. De Avonden is een cultureel informatief radioprogramma van de VPRO, elke werkdag te beluisteren van 21.00 tot 23.00 uur op 747AM.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.