Breyten Breytenbach in gesprek met Aad Nuis
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 29 januari 1999 22:45 tot 23:45 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - grote zaal |
Breyten Breytenbach is niet een dichter voor politiek correcte gelegenheden. Hij heeft zoals hij schrijft "de verkeerde leeftijd, kleur en het verkeerde geslacht. Ik heb ongemakkelijke politieke opvattingen, waarmee ik het Nederlandse verlangen naar een moreel orgasme niet langer kan bevredigen." Een van de grootste dichters uit Zuid-Afrika droeg voor uit zijn werk en sprak met Aad Nuis over zijn nieuwste roman Hondenhart en over zijn visie op zijn land.
Discover
29 september 2026
De gesmoorde stem van de vrouw
Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.
15 september 2026
Boek van mijn Leven: Simon(e) van Saarloos over 'Freshwater' van Akwaeke Emezi
In deze podcastaflevering koos Simon(e) van Saarloos Freshwater (2018), het debuut van de Nigeriaanse schrijver Akwaeke Emezi, als favoriete boek.
15 september 2026
Bestel nu 2027 tickets!
Bestel nu Early Bird tickets voor Friday & Saturday Night Unlimited!