Pierre Lauffer Ensemble
Antilliaans top-ensemble zette gedichten van de van de legendarische Papiamentstalige dichter Pierre Lauffer op muziek.
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 22 januari 2005 22:20 tot 22:50 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - grote zaal |
| Prijs | € 22,50 (Uitpas € 21,- CJP/studentenkaart/ooievaarspas € 11,25) |
Pierre Lauffer (1920-1981) wordt algemeen beschouwd als de grootste Papiamentstalige dichter van Curaçao uit de 20ste eeuw. Naast talloze dichtbundels heeft hij pionierswerk verricht in het stimuleren en het schrijven van liederen in het Papiaments. Pierre Lauffer jr. heeft zijn vader beloofd een album van zijn verzen op muziek te zetten. Nu, bijna vijfentwintig jaar na zijn dood, is Pierre jr. bezig zijn belofte in te lossen. Hij wordt daarbij begeleid door de crème de la crème van Antilliaanse musici die in Nederland werkzaam zijn.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.