Performing Poets en debutanten
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 29 januari 1999 20:30 tot 23:45 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - foyer |
De Zuid-Afrikaanse performer Soli Philander presenteerde in de foyer een doorlopend programma met 'performing poets' en schrijvers uit Suriname, Curaçao, Zuid-Afrika en Indonesië. Clark Accord presenteerde zijn roman De Koningin van Paramaribo. De Antilliaanse dichter Gibi Bacilio trad op met percussionist Xavier Cordoba. Arahmaiani (Bandung, Indonesië) droeg haar gedichten voor. De dichter/straatzanger Loit Sôls uit Kaapstad begeleidde zichzelf met gitaar.
Discover
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.
6 oktober 2026
Week van het Nederlands: Maud & Roan brengen taal in beweging
Een unieke dubbelvoorstelling van Maud Vanhauwaert en Roan Kasanmonadi tijdens de Week van het Nederlands (10 t/m 18 oktober)
29 september 2026
Boek van mijn leven: Maddy Stolk over 'De tienduizend dingen' van Maria Dermoût
Maddy Stolk vertelt over De tienduizend dingen van Maria Dermoût, een klassieker uit 1955 die tot op de dag van vandaag wereldwijd lezers inspireert.