Met lege handen ging ik slapen. Een nieuw geluid uit de Antillen.
Erich Zielinkski uit Curaçao over zijn succesvolle debuutroman De Engelenbron, in gesprek met de Antilliaanse dichter Walter Palm. Presentatie: Tanja Jadnanansing.
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 22 januari 2005 21:35 tot 22:20 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - kleine zaal |
| Prijs | € 22,50 (Uitpas € 21,- CJP/studentenkaart/ooievaarspas € 11,25) |
'De eerste echte opvolger van Frank Martinus Arions Dubbelspel' schreef Michiel van Kempen in zijn recensie van de spannende debuutroman van Erich Zielinski uit Curaçao. De Engelenbron speelt zich af in de Caribische veelkleurigheid, uitbundigheid en warmbloedigheid van Otrabanda. Hij trad op met Walter Palm, een van de belangrijkste moderne Antilliaanse dichters. Hij schrijft gedichten in het Papiamentu, Nederlands en Engels, met een uiterste woordprecisie en beeldenrijkdom. Hij droeg o.a. voor uit zijn bundel Met lege handen ging ik slapen, met een gedicht werd ik wakker. Een gesprek onder leiding van Tanja Jadnanansing.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.