Mag ik mijn hart aan uw voeten leggen?
Connie Palmen en Sabri Saad El Hamus storten zich o.l.v. Fouad Laroui in de wereld van zoetgevooisde woorden, verrukking en verzoeking. En HartenJagers Daniel Cornelissen en Simon Heijmans spelen Hartstuk van Heiner Müller. Nederlandstalig.
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 18 januari 2014 22:00 tot 22:55 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - Zaal 2 |
| Prijs | € 28,50 (UITpas: € 25,-; CJP/Studenten/Ooievaarspas: € 14,25) |
Schrijvers storten zich in de wereld van zoetgevooisde woorden, verrukking en verzoeking. Maar, zoals Elisabeth Bennet in Pride and Prejudice al opmerkte: ‘If it’s only a vague inclination, I’m convinced a poor sonnet will kill it stone dead.’ Een avond over de beste verleidingsfrasen uit de literatuur, de meest geslaagde praktijkvoorbeelden van de macht van het woord op het gebied van de versierkunst en woorden die een ontluikende liefde met wortel en al uit kunnen rukken. En Hartstuk van Heiner Müller, een van de kortste stukken uit de toneelgeschiedenis, gebracht door de jonge groep theatermakers HartenJagers. Nederlandstalig.
Discover
29 september 2026
De gesmoorde stem van de vrouw
Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.
15 september 2026
Boek van mijn Leven: Simon(e) van Saarloos over 'Freshwater' van Akwaeke Emezi
In deze podcastaflevering koos Simon(e) van Saarloos Freshwater (2018), het debuut van de Nigeriaanse schrijver Akwaeke Emezi, als favoriete boek.
15 september 2026
Bestel nu 2027 tickets!
Bestel nu Early Bird tickets voor Friday & Saturday Night Unlimited!