Een interactieve reis
Op zoek naar een boek van de schrijver die je vanavond ontdekt hebt, napraten met andere festivalgangers, of even bijkomen. Dat kan in de foyer van het theater.
DJ Jan draait muziek en schrijvers signeren hun werk bij de bookshop.
Beeldend kunstenaar Valerie van Leersum en componist Gerco Aerts bouwden in de foyer een interactieve installatie. Ze nodigen de bezoekers uit om mee te reizen naar Suriname, Marokko en Indonesië. Luister naar verhalen van een achtergelaten land, een reis, toekomst en verlangens, familie en tradities.
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 12 januari 2007 20:00 tot 23:55 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - foyer |
| Prijs | € 23,50 (Uitpas € 22,00 CJP/studentenkaart/ooievaarspas € 11,75) |
Op zoek naar een boek van de schrijver die je in Winternachten ontdekte, napraten met andere festivalgangers, of even bijkomen. Dat kon in de foyer van het theater. DJ Jan draaide muziek en schrijvers signeerden hun werk bij de bookshop. Beeldend kunstenaar Valerie van Leersum en componist Gerco Aerts bouwden in de foyer een interactieve installatie. Ze nodigden de bezoekers uit om mee te reizen naar Suriname, Marokko en Indonesië, luisterend naar verhalen van een achtergelaten land, een reis, toekomst en verlangens, familie en tradities.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.