Een interactieve reis
Op zoek naar een boek van de schrijver die je vanavond ontdekt hebt, napraten met andere festivalgangers, of even bijkomen. Dat kan in de foyer van het theater.
DJ Jan draait muziek en schrijvers signeren hun werk bij de bookshop.
Beeldend kunstenaar Valerie van Leersum en componist Gerco Aerts bouwden in de foyer een interactieve installatie. Ze nodigen de bezoekers uit om mee te reizen naar Suriname, Marokko en Indonesië. Luister naar verhalen van een achtergelaten land, een reis, toekomst en verlangens, familie en tradities.
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 12 januari 2007 20:00 tot 23:55 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - foyer |
| Prijs | € 23,50 (Uitpas € 22,00 CJP/studentenkaart/ooievaarspas € 11,75) |
Op zoek naar een boek van de schrijver die je in Winternachten ontdekte, napraten met andere festivalgangers, of even bijkomen. Dat kon in de foyer van het theater. DJ Jan draaide muziek en schrijvers signeerden hun werk bij de bookshop. Beeldend kunstenaar Valerie van Leersum en componist Gerco Aerts bouwden in de foyer een interactieve installatie. Ze nodigden de bezoekers uit om mee te reizen naar Suriname, Marokko en Indonesië, luisterend naar verhalen van een achtergelaten land, een reis, toekomst en verlangens, familie en tradities.
Discover
25 augustus 2026
Writers Unlimited heeft een nieuw jasje!
Onze nieuwe huisstijl, logo en website zijn ontworpen door Ontwerpwerk.