De tekst van mijn leven: Noreena Hertz
Het publiek luistert naar de literaire keuze van deze econome en gaat in kleine kring met haar in gesprek. Engelstalig.
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 17 januari 2014 20:40 tot 21:00 uur |
|---|---|
| Locatie | Filmhuis - Studio A |
| Prijs | € 28,50 (UITpas: € 25,-; CJP/Studenten/Ooievaarspas: € 14,25) |
Welke tekst uit de wereldliteratuur koestert de Britse econome Noreena Hertz haar leven lang al? Deze mooiste of meest inspirerende tekst kan een gedicht zijn, of een fragment uit een roman – maar ook een songtekst. Het publiek leest mee en gaat in kleine kring met haar in gesprek. Engelstalig.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.