Boek van mijn leven: Shantie Singh in gesprek met Lin An Phoa
Over De naamgenoot van Jhumpa Lahiri.
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 24 januari 2026 22:40 tot 23:00 uur |
|---|---|
| Locatie | Filmhuis - Studio A |
| Prijs |
15,- (t/m 30 jaar of Ooievaarspas) 25,- (Early Bird, t/m 26 december, daarna 35,-) 32,50 (DenHaagPas). |
Schrijvers vertellen over hun favoriete boek: het boek dat hen inspireert of raakt; het boek dat richting geeft aan hun artistieke, morele of intellectuele kompas. Kortom: het boek dat ze iedereen aanraden. Interview: Lin An Phoa.
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld. Lahiri (1967) werd in Londen geboren uit Bengalese ouders en groeide op in de Verenigde Staten. De roman is succesvol verfilmd door Mira Nair als The Namesake (2006).
Discover
29 september 2026
De gesmoorde stem van de vrouw
Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.
15 september 2026
Boek van mijn Leven: Simon(e) van Saarloos over 'Freshwater' van Akwaeke Emezi
In deze podcastaflevering koos Simon(e) van Saarloos Freshwater (2018), het debuut van de Nigeriaanse schrijver Akwaeke Emezi, als favoriete boek.
15 september 2026
Bestel nu 2027 tickets!
Bestel nu Early Bird tickets voor Friday & Saturday Night Unlimited!