27 oktober 2026
Boek van mijn leven: Hanna Bervoets over 'Een klein leven' van Hanya Yanagihara
Hanna Bervoets koos voor Een klein leven van Hanya Yanagihara. Haar roman uit 2016 werd een internationale bestseller.
Verhalen over ontheemding, gespeeld door studenten van de opleiding Culturele Maatschappelijke Vorming aan de Haagse Hogeschool. Met Nina Malan, Erwin Smit en Jochem van de Graaf, gepresenteerd door Martine Zeeman. Nederlandstalig.
| Datum en tijd | vrijdag 18 januari 2013 20:00 tot 20:45 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - De Kas |
| Prijs | € 27,50 (UITpas: € 25,-; CJP/Studenten/Ooievaarspas: € 13,75) |
Wat als alles van je wordt afgenomen en niets zeker meer is? Verhalen over ontheemding, geschreven naar aanleiding van een bezoek aan het Humanity House in Den Haag. Verteld en gespeeld door studenten van de opleiding Culturele Maatschappelijke Vorming aan de Haagse Hogeschool. Met Nina Malan, Erwin Smit en Jochem van de Graaf, gespresenteerd door Martine Zeeman. Nederlandstalig.
27 oktober 2026
Hanna Bervoets koos voor Een klein leven van Hanya Yanagihara. Haar roman uit 2016 werd een internationale bestseller.
21 oktober 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!