Tipiko Juliet: traditionele Antilliaanse muziek
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 17 januari 2004 22:20 tot 22:50 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - kleine zaal |
| Prijs | € 19,- (Uitpas € 17,50, studenten/cjp/ooievaarspas € 9,50) |
Als kind vormde Edsel Juliet met zijn broers de legendarische band Tipiko Juliet. Dertig jaar later maakt Tipiko Juliet zijn rentree, maar nu in een andere samenstelling. Met zijn broers en neven is Tipiko Juliet weer helemaal terug van weggeweest. Antilliaanse folkloremuziek met traditionele instrumenten.
Discover
6 oktober 2026
Week van het Nederlands: Maud & Roan brengen taal in beweging
Een unieke dubbelvoorstelling van Maud Vanhauwaert en Roan Kasanmonadi tijdens de Week van het Nederlands (10 t/m 18 oktober)
29 september 2026
Boek van mijn leven: Maddy Stolk over 'De tienduizend dingen' van Maria Dermoût
Maddy Stolk vertelt over De tienduizend dingen van Maria Dermoût, een klassieker uit 1955 die tot op de dag van vandaag wereldwijd lezers inspireert.
29 september 2026
De gesmoorde stem van de vrouw
Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.