Muziek van oost tot west
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 29 januari 1999 20:30 tot 01:30 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - diverse locaties |
In alle zalen waren er optredens van muziekgroepen. Onder andere van Multifoon, een gamelan-ensemble onder leiding van Sinta Wullur. Ze bespelen een unieke twaalftoons gamelan. Door de 'westerse' stemming is het mogelijk op dit instrumentarium hedendaagse Europese muziek uit te voeren. In de foyer trad het Trio Klaus Kuiper op. In de grote zaal waren optredens van de band Lebombo.
Discover
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.
6 oktober 2026
Week van het Nederlands: Maud & Roan brengen taal in beweging
Een unieke dubbelvoorstelling van Maud Vanhauwaert en Roan Kasanmonadi tijdens de Week van het Nederlands (10 t/m 18 oktober)
29 september 2026
Boek van mijn leven: Maddy Stolk over 'De tienduizend dingen' van Maria Dermoût
Maddy Stolk vertelt over De tienduizend dingen van Maria Dermoût, een klassieker uit 1955 die tot op de dag van vandaag wereldwijd lezers inspireert.