Muziek: Namgyal Lhamo
Laat u verrassen door de prachtige zang van de Tibetaanse vedette Namgyal Lhamo.
Informatie
| Datum en tijd | vrijdag 16 januari 2009 22:10 tot 23:00 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - grote zaal |
| Prijs | €25,- (Uitpas €23,50 - CJP/Studenten/Ooievaarspas €12,50) |
Namgyal Lhamo is met recht een vedette in haar geboorteland Tibet. Vanaf haar achtste volgde zij een opleiding in klassieke zang en dans aan het TIPA in India, en werd met haar bijzondere stem al snel één van de belangrijkste operazangeressen van het instituut. Namgyal bespeelt diverse traditionele instrumenten, zoals de dranyen (luit) en de gumang (snaarinstrument). Zij gaf een enerverend solo optreden voor een aangenaam verrast en muisstil Winternachten publiek.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.