Gloed: video-installatie

van Bie Muusze en Rens Noorman.

Video-installatie 'Gloed' van Bie Muusze en Rens Noorman

Informatie

Datum en tijd zaterdag 17 januari 2004 22:20 tot 22:30 uur
Locatie Theater aan het Spui - foyer
Prijs € 19,- (Uitpas € 17,50, studenten/cjp/ooievaarspas € 9,50)

In de foyer van het theater staat een grote glazen bol. Beeldend kunstenaars Bie Muusze en Rens Noorman maakten voor Winternachten een video-installatie in de bol, en op een projectiescherm op de wand. De installatie geeft doorlopend beelden over literatuur, toekomst en dromen. Op onverwachte momenten vraagt de bol om extra aandacht.

Bie Muusze en Rens Noorman

zijn de kunstenaars achter Toonbeeld. Ze maken voorstellingen met een combinatie van film, dans en theater. Ze maken daarbij gebruik van videoprojecties, VJ's, DJ's, dansers, muzikanten en acteurs.
Bie Muusze en Rens Noorman van Toonbeeld

Discover

29 september 2026

De gesmoorde stem van de vrouw

Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.