Een boek als thuis met Müesser Yeniay
Chris Keulemans interviewde Müesser Yeniay over het boek waarin zij thuiskomt.
Informatie
| Datum en tijd | donderdag 16 juni 2022 22:10 tot 22:30 uur |
|---|---|
| Locatie | Paard Café |
| Prijs |
29,50 15,- (CJP, Studenten, Ooievaarspas) |
In welk boek kwam jij thuis? Chris Keulemans interviewde Müesser Yeniay
Vanuit het festivalthema ‘Whose House is This?’ stelden we in Een boek als thuis steeds een andere schrijver de vraag: in welk boek kwam jij thuis? De antwoorden konden alle kanten opgaan. Misschien kozen auteurs een boek waarin een huis wordt omschreven dat echt voelt als hun thuis. Of als een plek waar zij graag zouden willen wonen. Maar de auteur kon zich ook thuisvoelen in de manier van schrijven of denken in een bepaald boek. Zo werd Een boek als thuis een kijkje in de boekenkast én de ziel van onze festivalauteurs.
Discover
29 september 2026
De gesmoorde stem van de vrouw
Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.
15 september 2026
Boek van mijn Leven: Simon(e) van Saarloos over 'Freshwater' van Akwaeke Emezi
In deze podcastaflevering koos Simon(e) van Saarloos Freshwater (2018), het debuut van de Nigeriaanse schrijver Akwaeke Emezi, als favoriete boek.
15 september 2026
Bestel nu 2027 tickets!
Bestel nu Early Bird tickets voor Friday & Saturday Night Unlimited!