Dansend de nacht in met Grupo Bonson

Achtmans band speelt met muziek met Cubaanse ritmes en West-Afrikaanse en Spaanse roots.

Grupo Bonson 2005 - foto Serge Ligtenberg

Informatie

Datum en tijd zaterdag 22 januari 2005 23:35 tot 01:30 uur
Locatie Theater aan het Spui - foyer
Prijs € 22,50 (Uitpas € 21,- CJP/studentenkaart/ooievaarspas € 11,25)

Winternachten ging dansend de nacht in. BonSon betekent “de goede Son”. Son is muziek met een Cubaans ritme en met roots uit West-Afrika en Spanje. Acht muzikanten met een rijke muzikale loopbaan, onder leiding van de Antilliaanse broers Leo en Reno Martin.

Line-up

Grupo BonSon

Grupo BonSon is een muziekgroep met ritmische Cubaanse Afro-Latin-Caribische invloeden. BonSon betekent “de goede Son”. Son is muziek met een Cubaans ritme en met roots uit West Afrika en Spanje. De Antilliaanse broers Leo en Reno Martin zijn de oprichters van BonSon, een groep die in totaal uit acht muzikanten bestaat, allen met een rijke muzikale loopbaan.
WIN 2005
Grupo Bonson in Winternachten 2005 - foto Serge Ligtenberg

Discover

29 september 2026

De gesmoorde stem van de vrouw

Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.