Stand-up comedy en poëzie op muziek
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 20 januari 2001 20:30 tot 00:00 uur |
|---|---|
| Locatie | Theater aan het Spui - foyer |
Het programma in de foyer werd gespresenteerd door Basil Apollis. Met zijn onvervalste Kaapse kleurlingenhumor bracht hij ook zijn eigen programma als stand-up comedian. De Zuid-Afrikaanse dichter Koos Kombuis begeleidde in de foyer zijn gedichten met gitaarmuziek. De jonge Surinaamse schrijfster Chandra Doest las voor uit haar nieuwe roman
Discover
29 september 2026
De gesmoorde stem van de vrouw
Dit korte essay werd geschreven door Alicja Gescinska voor het programma Vrouwen (her)schrijven geschiedenis op 14 september, over de stem van vrouwen in hun streven naar vrijheid, soms met gevaar voor eigen leven.
15 september 2026
Boek van mijn Leven: Simon(e) van Saarloos over 'Freshwater' van Akwaeke Emezi
In deze podcastaflevering koos Simon(e) van Saarloos Freshwater (2018), het debuut van de Nigeriaanse schrijver Akwaeke Emezi, als favoriete boek.
15 september 2026
Bestel nu 2027 tickets!
Bestel nu Early Bird tickets voor Friday & Saturday Night Unlimited!