Film: Karim Traïdia
Informatie
| Datum en tijd | zaterdag 12 februari 2000 20:30 tot 00:30 uur |
|---|---|
| Locatie | Filmhuis - zaal 1 |
Twee films van de Algerijns/Nederlandse filmer Karim Traïdia, waaronder de eerste vertoning na het Rotterdams Filmfestival van zijn nieuwste film 'Les diseurs de vérité'.
Lijdensweg: (1993) Over een in Nederland wonende Algerijnse vader die zijn zoon vermoordt.
Les diseurs de vérité:
(2000) Over de keuze die een Algerijnse journalist moet maken: vluchten naar Nederland, of met gevaar voor eigen leven in zijn land blijven. Met nagesprek met de regisseur.
Discover
21 oktober 2026
Arianto Adipurwanto wint Sitor Situmorang Award tijdens Ubud Festival 2026
Tijdens het Ubud Writers & Readers Festival (21 t/m 25 oktober 2026) wordt voor het eerst de Sitor Situmorang Award uitgereikt. De eerste winnaar is Arianto Adipurwanto, die als onderdeel van de prijs naar Den Haag komt voor Writers Unlimited Festival 2027.
13 oktober 2026
Welbeschouwd: workshops literaire kritiek
Leer hoe je sterke recensies schrijft over proza, poëzie en graphic novels, of ga zelf aan de slag met een geschreven auteursinterview!
13 oktober 2026
Boek van mijn leven: Shantie Singh over 'De naamgenoot' van Jhumpa Lahiri
Shantie Singh koos als favoriet boek De naamgenoot van Jhumpa Lahiri. De debuutroman vertelt het ontroerende verhaal van twee generaties Indiërs die een eigen plek proberen te vinden in een nieuwe wereld.